Kalendar natjecanja 2016/2017


HRVATSKI KLIZAČKI SAVEZ 
KALENDAR NATJECANJA SEZONA 2016-2017 UMJETNIČKO KLIZANJE
MjesecDatumGradDržavaNatjecanjeNatjecatelji
2016.
SRPANJ6.-9.MilwaukeeSADSkate MilwaukeeNicholas Vrdoljak
KOLOVOZ17. ZagrebHrvatska1. testiranje - slobodni program ISU JGPjuniorke sa znanjem 2A
25.ZagrebHrvatska2. testiranje - klasifikacijski testsvi
RUJAN8.-11.ChicagoSADUSA local eventNicholas Vrdoljak
14.-17.SaranskRusijaISU JGPizbor 17.8.
21.-24.LjubljanaSlovenijaISU JGPizbor 17.8.
? ZagrebHrvatska3. testiranje - klasifikacijski testsvi
29.9.-1.10.MontrealKanadaISU Challenger SeriesNicholas Vrdoljak
LISTOPAD?ZagrebHrvatska4. testiranje - klasifikacijski testsvi
22.-23.ZagrebHrvatskaI. kolo Kupa Zagreb & Memorijal Lare Đerićsvi
27.-30.ZagrebHrvatskaZlatni medvjedsvi
STUDENI9.-13.CeljeSlovenijaSkate Celje - Coppa Europa 1juniori, mlađi juniori i kadeti
9.-13.KievUkraineISU Challenger SeriesNicholas Vrdoljak
15.-20.GrazAustrijaIce Challenge & Leo Scheusvi
? ZagrebHrvatska5. testiranje - klasifikacijski testsvi
PROSINAC6.-11.BudimpeštaMađarskaSanta Claus Cupjuniori, mlađi juniori i kadeti
7.-10.ZagrebHrvatskaISU Challenger Series - 49. Zlatna pirueta Zagrebaseniori i seniorke
17.ZagrebHrvatskaII. Kolo Kupa Zagrebakadeti i mlađi juniori
2017.
SIJEČANJ14.-15.ZagrebHrvatskaPRVENSTVO HRVATSKEsvi
17.-21BeogradSrbijaSkate Helena - Coppa Europa 2juniori, mlađi juniori i kadeti
25.-29.OstravaČeškaISU Europsko prvenstvosenior, seniorka, sportski par (obavezno zadovoljen ISU minimum TES)
VELJAČA1.-5.AlmatyKazakhstanZimska univerzijadastudenti
2.-5.SarajevoBIHSarajevo Openjuniori, mlađi juniori i kadeti
8.-12.SofiaBugarskaSophia Trophy - Coppa Europa 3juniori, mlađi juniori i kadeti
9.-12.LjubljanaSlovenijaDragon Trophy & Tivoli Cupjuniori, mlađi juniori i kadeti
10.-12.MiskolcMađarskaJegvirag Cupjuniori, mlađi juniori i kadeti
11.-18.ErzurumTurskaEYOFkriterij HOO + test
25.-26.ZagrebHrvatskaPrvenstvo Zagrebasvi
OŽUJAK1.-5.GeneveŠvicarskaMeyrin Geneve - Coppa Europa 4juniori, mlađi juniori i kadeti
9.-12.BudimpeštaMađarskaSportland Trophyjuniori, mlađi juniori i kadeti
15.-19.TaipeiKineski TaipeiSvjetsko juniorsko prvenstvojunior, juniorka (obavezno zadovoljen ISU minimum TES)
23.-26.MiskolcMađarskaAvas Cupjuniori, mlađi juniori i kadeti
29.3.-2.4.HelsinkiFinskaSvjetsko prvenstvosenior, seniorka, sportski par (obavezno zadovoljen ISU minimum TES)
TRAVANJ1.-4.CanazeiItalijaCoppa Europa 5 - finalejuniori, mlađi juniori i kadeti
5.-9.JeseniceSlovenijaTriglav Trophy & Narcisa Cupsvi
15.ZagrebHrvatska3. kolo Kupa Zagrebakadeti i mlađi juniori
HRVATSKI KLIZAČKI SAVEZ 
KALENDAR NATJECANJA SEZONA 2016-2017 UMJETNIČKO KLIZANJE
MjesecDatumGradDržavaNatjecanjeNatjecatelji
2016.
SRPANJ6.-9.MilwaukeeSADSkate MilwaukeeNicholas Vrdoljak
KOLOVOZ17. ZagrebHrvatska1. testiranje - slobodni program ISU JGPjuniorke sa znanjem 2A
25.ZagrebHrvatska2. testiranje - klasifikacijski testsvi
RUJAN8.-11.ChicagoSADUSA local eventNicholas Vrdoljak
14.-17.SaranskRusijaISU JGPizbor 17.8.
21.-24.LjubljanaSlovenijaISU JGPizbor 17.8.
? ZagrebHrvatska3. testiranje - klasifikacijski testsvi
29.9.-1.10.MontrealKanadaISU Challenger SeriesNicholas Vrdoljak
LISTOPAD?ZagrebHrvatska4. testiranje - klasifikacijski testsvi
22.-23.ZagrebHrvatskaI. kolo Kupa Zagreb & Memorijal Lare Đerićsvi
27.-30.ZagrebHrvatskaZlatni medvjedsvi
STUDENI9.-13.CeljeSlovenijaSkate Celje - Coppa Europa 1juniori, mlađi juniori i kadeti
9.-13.KievUkraineISU Challenger SeriesNicholas Vrdoljak
15.-20.GrazAustrijaIce Challenge & Leo Scheusvi
? ZagrebHrvatska5. testiranje - klasifikacijski testsvi
PROSINAC6.-11.BudimpeštaMađarskaSanta Claus Cupjuniori, mlađi juniori i kadeti
7.-10.ZagrebHrvatskaISU Challenger Series - 49. Zlatna pirueta Zagrebaseniori i seniorke
17.ZagrebHrvatskaII. Kolo Kupa Zagrebakadeti i mlađi juniori
2017.
SIJEČANJ14.-15.ZagrebHrvatskaPRVENSTVO HRVATSKEsvi
17.-21BeogradSrbijaSkate Helena - Coppa Europa 2juniori, mlađi juniori i kadeti
25.-29.OstravaČeškaISU Europsko prvenstvosenior, seniorka, sportski par (obavezno zadovoljen ISU minimum TES)
VELJAČA1.-5.AlmatyKazakhstanZimska univerzijadastudenti
2.-5.SarajevoBIHSarajevo Openjuniori, mlađi juniori i kadeti
8.-12.SofiaBugarskaSophia Trophy - Coppa Europa 3juniori, mlađi juniori i kadeti
9.-12.LjubljanaSlovenijaDragon Trophy & Tivoli Cupjuniori, mlađi juniori i kadeti
10.-12.MiskolcMađarskaJegvirag Cupjuniori, mlađi juniori i kadeti
11.-18.ErzurumTurskaEYOFkriterij HOO + test
25.-26.ZagrebHrvatskaPrvenstvo Zagrebasvi
OŽUJAK1.-5.GeneveŠvicarskaMeyrin Geneve - Coppa Europa 4juniori, mlađi juniori i kadeti
9.-12.BudimpeštaMađarskaSportland Trophyjuniori, mlađi juniori i kadeti
15.-19.TaipeiKineski TaipeiSvjetsko juniorsko prvenstvojunior, juniorka (obavezno zadovoljen ISU minimum TES)
23.-26.MiskolcMađarskaAvas Cupjuniori, mlađi juniori i kadeti
29.3.-2.4.HelsinkiFinskaSvjetsko prvenstvosenior, seniorka, sportski par (obavezno zadovoljen ISU minimum TES)
TRAVANJ1.-4.CanazeiItalijaCoppa Europa 5 - finalejuniori, mlađi juniori i kadeti
5.-9.JeseniceSlovenijaTriglav Trophy & Narcisa Cupsvi
15.ZagrebHrvatska3. kolo Kupa Zagrebakadeti i mlađi juniori